صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

شاهزاده فیلیپ مجددا به بیمارستان انتقال یافت

کد خبر 100693 1399-12-11 18:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کاخ باکینگهام در انگلیس از انتقال مجدد «شاهزاده فیلیپ» به بیمارستان خبر داد.
شاهزاده فیلیپ مجددا به بیمارستان انتقال یافت


منابع خبری بعد از ظهر دوشنبه به وقت تهران از انتقال مجدد شاهزاده فیلیپ به بیمارستان برای درمان بیماری عفونی و انجام برخی آزمایش ها خبر دادند.
خبرگزاری «آسوشیتدپرس» به نقل از کاخ باکینگهام نوشت که «شاهزاده فیلیپ» برای ادامه درمان یک عفونت به بیمارستان دیگری در لندن منتقل شده است. فیلیپ ، همسر ۹۹ ساله ملکه الیزابت دوم، هفته گذشته پس از بیماری در بیمارستان بستری شد.
کاخ باکینگهام گفته  است که علاوه بر درمان برای یک عفونت نامشخص ، شاهزاده فیلیپ برای یک بیماری قلبی آزمایش می دهد.کاخ باکینگهام مدعی شده که حال عمومی شاهزاده فیلیپ مناسب است اما انتظار می رود او دستکم تا پایان هفته در بیمارستان بماند.
رسانه های انگلیسی آذرماه سال جاری گزارش داده بودند شاهزاده فیلیپ به همراه ملکه الیزابت واکسن کرونا دریافت کرده اند. این منبع که اشاره ای به نامش نشده گفت شاهزاده «برای مدت کوتاهی ناخوش بوده و به همین دلیل با پزشک تماس حاصل شده است.»
شاهزاده فیلیپ که ۹۹ سال سن دارد دسامبر سال ۲۰۱۹ (آذرماه سال ۱۳۹۸) به دلیل عارضه ای که کاخ باکینگهام آن را فاش نکرد به مدت چهار شب در بیمارستان بستری شد. برخی رسانه ها در آن زمان گزارش دادند دلیل بستری شدن او آنفولانزا بوده است. 
شاهزاده فیلیپ، سال ۲۰۱۷ اعلام بازنشستگی کرده و بعد از آن به ندرت در محافل عمومی ظاهر می شود. او در آخرین حضور عمومی خود مردادماه سال ۱۳۹۶ با نیروهای ناوگان سلطنتی انگلیس دیدار کرده بود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید