صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

به تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو پاسخ خواهیم داد

کد خبر 100701 1399-12-11 18:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
الکساندر گروشنو، معاون وزیر خارجه روسیه امروز طی سخنانی ضمن غیر قانونی خواندن تحریم های وضع شده بروکسل علیه کشورش، تاکید کرد که مسکو به این اقدام بروکسل پاسخ خواهد داد.
به تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو پاسخ خواهیم داد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، معاون وزیر خارجه روسیه در مصاحبه خبری امروز خود ضمن انتقاد از تحریم‌های وضع شده اتحادیه اروپا علیه مسکو در خصوص پرونده «الکسی ناوالنی»، این تحریم‌ها را غیر قانونی خوانده و تاکید کرد که مسکو حتماً پاسخ این تحریم‌ها را خواهد داد.
بر اساس این گزارش، «الکساندر گروشنو» همچنین حکم دادگاه حقوق بشر اروپا علیه مسکو در خصوص پروندئه مذکور را به مثابه مداخله بروکسل در امور داخلی روسیه دانست.
لازم به ذکر است گروشنو در خصوص چگونگی پاسخ مسکو به تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه توضیحی نداده و پاسخ را به زمان دیگری موکول کرد.
لازم به ذکر است «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه نیز امروز طی اظهاراتی در همین خصوص گفت: سیاست ما سازگار، قابل درک و بر اساس دلیل استوار است. من فکر می‌کنم اَحدی نمی‌تواند طرف روسی را به خاطر چیزی سرزنش کند؛ اما اوضاع در واشنگتن و دلایل تصمیم گیری‌های مختلف، یک مسئله جداگانه است. در پایان خواهیم دید که نتیجه نهایی چیست و سپس از طرف ما ارزیابی خواهد شد که چه چیزی و چگونه پذیرفته شود و چگونه واکنش نشان دهیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید