صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

با متخلفان خروج مرغ برخورد جدی می‌کنیم

کد خبر 100759 1399-12-11 23:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده ‌انتظامی استان قزوین با تاکید بر اینکه براساس مصوبات شورای استانی ستاد تنظیم بازار هرگونه خروج مرغ زنده از استان ممنوع است، گفت: با متخلفان خروج مرغ از استان برخورد جدی می کنیم.
با متخلفان خروج مرغ برخورد جدی می‌کنیم


سردار علی ابراهیمی اظهار داشت: براساس مصوبات شورای استانی ستاد تنظیم بازار و باتوجه به نیاز استان مقرر شده که نخست، تامین مرغ مردم استان در اولویت قرار گیرد سپس مرغ مازاد وارد بازارهای استان های همجوار شود.
وی افزود: چند روز گذشته تعدادی از مرغ داران استان که در رابطه با عرضه مرغ به بازار فعالیت دارند ضوابط و شرایط ابلاغیه ستاد تنظیم بازار استانی را رعایت نکرده و اقدام به انتقال غیر قانونی 10 هزار مرغ زنده به استان های همجوار کرده بودند که با اقدام به موقع مانع خروج مرغ از استان شدیم.
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: تیم هایی را به صورت 24 ساعته در محورهای مواصلاتی ورودی و خروجی استان مستقر کردیم تا از خروج مرغ زنده جلوگیری شود و مرغ زنده فقط در کشتکارگاه های رسمی استان باید ذبح شود.
ابراهیمی همچنین با اشاره به اینکه محدودیت های رفت و آمد برابر با دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا از طریق پلیس راهور و دوربین های سطح شهر رصد می کنیم، تصریح کرد: عبور و مرور و فعالیت اصناف از ساعت 21 به بعد مشمول جریمه می شود و اگر اصناف و مغازه ها ابلاغیه های اتحادیه هایشان را تمکین نکنند تا پایان تعطیلات نوروز پلمب خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: طبق دستور ستاد استانی مقابله با بیماری منحوس کرونا به علت جلوگیری از شیوع گسترده کرونا و انواع جهش یافته آن، قزوین در ایام نوروز هیچ برنامه ای برای پذیرش مسافر ندارد و اگر تصمیم ستاد کرونا بر بستن مبادی ورودی و خروجی باشد در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام می دهیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید