مهران محمدی امین

1402\02\31 14:23:10


افزایش بیش از ۴۷۰۰ واحدی شاخص کل بورس

صدا و سیما/شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۴ هزار و ۷۸۲ واحد افزایش معادل ۲۱ صدم درصد به ۲ میلیون و ۳۰۲ هزار و ۷۶۹ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با ۳ هزار و ۸۶ واحد افزایش معادل ۴۱ صدم درصد در محدوده ۷۶۴ هزار و ۵۹ واحد قرار گرفت.

صدا و سیما/شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۴ هزار و ۷۸۲ واحد افزایش معادل ۲۱ صدم درصد به ۲ میلیون و ۳۰۲ هزار و ۷۶۹ واحد رسید.شاخص هم وزن نیز با ۳ هزار و ۸۶ واحد افزایش معادل ۴۱ صدم درصد در محدوده ۷۶۴ هزار و ۵۹ واحد قرار گرفت.نماد‌های وبملت، فارس، شستا، حکشتی، وتجارت و پاسار از نماد‌های تاثیر گذار مثبت بر شاخص کل بورس بودند.

اما نماد کگل با تاثیر منفی از افزایش بیشتر شاخص کل ممانعت کرد.نماد‌های وبملت، فولاد، خگستر و خساپا هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت بر بازار سهام بودند. نماد پی پاد، ثبهساز و خودرو هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی بر شاخص کل بورس بود.شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۲۱ واحد افزایش به عدد ۲۸ هزار و ۹۳۸ واحد رسید. بازار نماد‌های گدنا، صبا و ثعمرا از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت و نماد‌های دی، کرمان، شاروم از نماد‌های با تاثیر منفی بر بازار فرابورس امروز بودند.بازار امروز سهام شاهد ۴۱۲ نماد مثبت برابر ۳۳۲ نماد منفی بود.

تبلیغات
خودرو
خودرو

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور. - خودرو - خودرو - قطعات خودرو

۱۲۸ صف خرید مقابل ۴۴ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز به ۷ میلیارد تومان رسید.معامله گران امروز ۱۵ میلیارد و ۳۹ میلیون سهام را به ارزش ۹ هزار و ۶۹۷ میلیارد تومان دست به دست کردند.ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۲۸۴ میلیارد دلار بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر