مهران محمدی امین

صدا و سیما/شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با هزار و ۱۰۰ واحد کاهش معادل ۵ صدم درصد به دو میلیون و ۲۸۸ هزار و ۴۴۸ واحد رسید. اما شاخص

1402\03\17 17:08:15


بورس هفته را قرمزپوش به پایان برد

صدا و سیما/شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با هزار و ۱۰۰ واحد کاهش معادل ۵ صدم درصد به دو میلیون و ۲۸۸ هزار و ۴۴۸ واحد رسید. اما شاخص هم وزن با ۲۳۱ واحد افزایش معادل ۳ صدم درصد در محدوده ۷۷۶ هزار و ۶۴۶ واحد قرار گرفت.

صدا و سیما/شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با هزار و ۱۰۰ واحد کاهش معادل ۵ صدم درصد به دو میلیون و ۲۸۸ هزار و ۴۴۸ واحد رسید.اما شاخص هم وزن با ۲۳۱ واحد افزایش معادل ۳ صدم درصد در محدوده ۷۷۶ هزار و ۶۴۶ واحد قرار گرفت.نماد‌های شپنا، شبندر، وتجارت، وبصادر و شتران از نماد‌های تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند.

اما نماد شستا و تاپیکو با تاثیر مثبت از کاهش بیشتر شاخص کل ممانعت کرد.نماد‌های پی پاد، خگستر، وتجارت خودرو و خساپا هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی بر بازار سهام بودند. نماد شستا و وبملت هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس بود.شاخص کل فرابورس نیز امروز با ۱۹ واحد افزایش به عدد ۲۸ هزار و ۹۶۳ واحد رسید. بازار نماد‌های دی، خاور و فرود از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی و نماد‌های عالیس، زفجر، زملارد و گدنا از نماد‌های با تاثیر مثبت بر بازار فرابورس امروز بودند.بازار امروز سهام شاهد ۳۰۰ نماد مثبت برابر ۴۳۵ نماد منفی بود.

تبلیغات
خودرو
خودرو

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

۱۲۴ صف خرید مقابل ۴۵ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز به ۲۹۷ میلیارد تومان رسید.معامله گران امروز ۱۲ میلیارد و ۸ میلیون سهام را به ارزش ۷ هزار و ۴۵۴ میلیارد تومان دست به دست کردند.ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۲۸۱ میلیارد دلار بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر