مهران محمدی امین

1402\03\31 17:37:57


رشد متوسط شاخص کل بورس. ۱۱۰ نماد در وضعیت صف خرید قرار گرفتند

شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۶۹۴۰ واحدی مواجه شده و به جایگاه ۲ میلیون و ۱۷۳ هزار واحد رسیده است، نمادهای کگل، نوری، شستا، شبندر، نوری بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد ۶۹۴۰ واحدی مواجه شده و به جایگاه ۲ میلیون و ۱۷۳ هزار واحد رسیده است، نمادهای کگل، نوری، شستا، شبندر، نوری بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل از خود بر جای گذاشتند.

ارزش صف‌های خرید ۵۶۳ میلیارد تومان بوده که کاهش ۹۳ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد. همچنین ارزش صف‌های فروش هم با کاهش ۱۷۴ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی همراه بوده و در محدوده ۱۷۵ میلیارد تومان قرار دارد. گروه عرضه برق و گاز با ارزش معاملات ۱۰۶ میلیارد تومان (۲.۱ برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور. - برق و روشنایی ساختمان - برقکاری - برق صنعتی

پس از آن گروه سایر واسطه‌گری‌ها با ارزش معاملات ۱۴۶ میلیارد تومان (۲ برابر میانگین هفتگی) و گروه سیمانی با ارزش معاملات ۴۷۶ میلیارد تومان (۱.۷ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند. در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۷۵۶ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۱۶۰ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد.

این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است. امروز ۱۱۰ نماد صف خرید، ۲۹۳ نماد مثبت، ۱۸۸ نماد منفی و ۳۷ نماد صف فروش بودند.. .


بازنشر از : مهر

بورس

گزارش روزانه بورس

بازار سرمایه