مهران محمدی امین

ایسنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هشدار داد که کی‌یف در حال بررسی امکان انفجار تاسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف شده در خارکف است. ماریا زاخارووا امروز چهارشنبه در بیان

1402\03\17 23:00:42


هشدار روسیه درباره تحریکات هسته‌ای اوکراین  

ایسنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هشدار داد که کی‌یف در حال بررسی امکان انفجار تاسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف شده در خارکف است. ماریا زاخارووا امروز چهارشنبه در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که کی‌یف در حال بررسی امکان انفجار تاسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف شده در خارکف است.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هشدار داد که کی‌یف در حال بررسی امکان انفجار تاسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف شده در خارکف است.ماریا زاخارووا امروز چهارشنبه در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که کی‌یف در حال بررسی امکان انفجار تاسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف شده در خارکف است.او گفت: رژیم کی‌یف به دلیل شکست‌های نظامی در رویارویی با روسیه، در حال بررسی منفجر کردن تأسیسات ذخیره سوخت هسته‌ای مصرف‌شده در خارکف است.سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه افزود: این البته مرگ سیاسی است که رژیم کی‌یف دچار آن شده است، زیرا آنها خود را به بن‌بست کشاندند و نتوانستند بیرون بیایند و اراده لازم را پیدا کنند برای اعتراف به اینکه پس از فروش کشور، مردم و تاریخ، خود را فروختند.

بازار وی همچنین تأکید کرد که مسئولان اوکراینی شهامت کافی برای اعتراف ندارند و تنها انجام چنین اقدامات تروریستی و خرابکاری در مقیاس بزرگ باقی می‌ماند.. .


بازنشر از : آخرین خبر