مهران محمدی امین

گیم فا/ بازی اکشن نقش‌آفرینی Diablo 4 در روز انتشار جهانی خود، به عنوان بزرگترین عرضه‌ی یک بازی شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) لقب گرفته است. به نظر م

1402\03\17 13:46:07


بازی Diablo 4 سریع‌ترین فروش تاریخ عناوین بلیزارد را رقم زد

گیم فا/ بازی اکشن نقش‌آفرینی Diablo 4 در روز انتشار جهانی خود، به عنوان بزرگترین عرضه‌ی یک بازی شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) لقب گرفته است. به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۳ سالی بزرگ و فراموش‌نشدنی برای بازیکنان باشد؛ چراکه تاکنون عناوینی مانند The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و Resident Evil 4 Remake از نظر تجاری و همچنین جلب نظر منتقدین به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌اند.

گیم فا/ بازی اکشن نقش‌آفرینی Diablo 4 در روز انتشار جهانی خود، به عنوان بزرگترین عرضه‌ی یک بازی شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) لقب گرفته است.به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۳ سالی بزرگ و فراموش‌نشدنی برای بازیکنان باشد؛ چراکه تاکنون عناوینی مانند The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و Resident Evil 4 Remake از نظر تجاری و همچنین جلب نظر منتقدین به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌اند.

حال نام Diablo 4 نیز به این فهرست اضافه شده است.نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Diablo 4 هفته‌ی گذشته برای دارندگان Ultimate عرضه و امروز به صورت رسمی در سراسر جهان برای همه‌ی بازیکنان در دسترس قرار گرفت. بلیزارد اینترتینمنت به‌تازگی اعلام کرده که این بازی در حال حاضر به بزرگترین عرضه‌‌ی یک بازی در تاریخ این شرکت تبدیل شده است. با فروش نسخه‌های پیش از عرضه بیشتر از هر عنوان قبلی بلیزارد، این بازی سریع‌ترین فروش را در میان همه عناوین بلیزارد رقم زده است.همچنین طبق اعلام این شرکت، از زمان عرضه نسخه دسترسی زودهنگام Diablo 4 در تاریخ ۱ ژوئن (۱۱ خرداد) تاکنون، این اثر مجموعاً بیش از ۹۳ میلیون ساعت توسط بازیکنان تجربه شده است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.

بازار راد فرگوسن (Rod Fergusson)، مدیر فرنچایز Diablo، در این باره اظهار کرد: «این لحظه‌ای است که برای تیم سازنده Diablo 4 ساخته شده است. ما بسیار مفتخریم که غنی‌ترین داستانی را که تا به حال در سری Diablo گفته شده، در Diablo 4 به بازیکنان ارائه می‌دهیم. بازیکنان طیف وسیعی از انتخاب‌ها را دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به شخصی‌سازی تجهیزات شخصی، تجهیز مهارت‌های شخصی‌سازی شده برای مبارزه با شیاطین یا جمع‌آوری لوت‌های افسانه‌ای برای پشتیبانی از سبک بازی شما در حین کشف شیاطین جدید اشاره کرد.

از آنجایی که این بازی برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ معرفی شد، پشتیبانی میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان ما را به سمت انتشار چشم‌انداز تاریک خود از Sanctuary سوق داد.»مایک ایبارا (Mike Ybarra)، رئیس بلیزارد اینترتینمنت، در خصوص موفقیت Diablo 4 می‌گوید: «هدف ما در بلیزارد در بلیزارد خلق تجربیات افسانه‌ای برای همه بازیکنان بوده و Diablo 4 تحقق باورنکردنی این دیدگاه است. این بازی با گیم‌پلی عالی و قابل تنظیم، داستان سرایی جذاب و گزینه‌های فراوان در مورد نحوه تعامل با جهان و ساخته شده از دنیای Diablo، نمونه برجسته‌ای از توانایی تیم‌های توسعه با استعداد ما را نشان می‌دهد. فرقی نمی‌کند که یک بازیکنان کهنه کار این سری باشید یا برای اولین بار آن را تجربه می‌کنید، ما از همه‌ی بازیکنان برای عرضه‌ی جهانی Diablo 4 استقبال می‌کنیم.»گفتنی است که بازی Diablo 4 هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

لازم به ذکر است که بلیزارد در حال حاضر روی ساخت دو بسته گسترش‌دهنده از این بازی و به‌روزرسانی‌های فصلی کار می‌کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر