مهران محمدی امین

آخرین خبر/ Crossout Mobile عنوان سرگرم کننده ای از یک بازی بسیار خوش ساخت در سبک اکشن و رقابتی می باشد که به شکل رایگان تولید و توسط استودیوی مجارستانی Gaijin Distribution KFT در

1402\03\17 23:02:09


بازی. Crossout Mobile؛ نبرد در برهوت

آخرین خبر/ Crossout Mobile عنوان سرگرم کننده ای از یک بازی بسیار خوش ساخت در سبک اکشن و رقابتی می باشد که به شکل رایگان تولید و توسط استودیوی مجارستانی Gaijin Distribution KFT در دسترس کاربران قرار گرفته است. Crossout Mobile یکی دیگر از بازی های اکشنی است که با اقتباس از فیلم سینمایی Mad Max تولید و منتشر شده است.

Crossout Mobile عنوان سرگرم کننده ای از یک بازی بسیار خوش ساخت در سبک اکشن و رقابتی می باشد که به شکل رایگان تولید و توسط استودیوی مجارستانی Gaijin Distribution KFT در دسترس کاربران قرار گرفته است.

Crossout Mobile یکی دیگر از بازی های اکشنی است که با اقتباس از فیلم سینمایی Mad Max تولید و منتشر شده است. پیش تر نیز بازی هایی همچون caRRage و Metal Madness در همین سبک عرضه شده بودند که تم و ساختار کلی آنها بسیار شبیه به هم بوده است. در همه این بازی ها، شما به یک دنیای پسا آینده ای سفر می کنید.

جایی که زمین به جایی برهوت و بی آب و علف تبدیل شده است و همین مسئله باعث شده منابع کمی در زمین باقی بمانند. این رخداد سبب شده تا جنگی بزرگ بین انسان ها در بگیرد. انسان ها با تبدیل کردن ماشین های خود به هیولاهای مرگبار و مجهز کردن آنها به سلاح های گرم، به جنگ با رقبای خود می روند.

در Crossout Mobile شما نیز یکی از همین مبارزین هستید که برای بقاء می بایست علیه دیگر دشمنان به پا خیزید و سعی کنید با نابود کردن آنها، خودتان را از خطرات مرگبار نجات دهید. در این بازی تمرکز زیادی روی ساخت و شخصی سازی ماشین ها قرار داده شده است. بازیکنان می توانند با خرید ماشین های مختلف و یا با سفارشی کردن ماشین های خریداری شده، یک وسیله انحصاری بسازند.

همه چیز به شما بستگی دارد. می توانید نوع سلاح ها را خودتان انتخاب کنید و از ابزارهای مختلف مثل زره و موارد مشابه استفاده کنید.در بازی Crossout Mobile صدها قطعه مختلف، سلاح‌های مرگبار و آیتم های جانبی زیادی وجود دارد که به ادعای سازنده به بازیکنان این امکان را می دهد تا بتوانند میلیون ها ترکیب مختلف از این آیتم‌ها بسازند! سبک و سیاق کلی به صورت نبردهای تیمی به شکل 6 به 6 می باشد. در این نبردها دو هدف اصلی برای هر تیم وجود دارد که در صورت محقق شدن یکی از آنها، تیم حریف بازنده می شود.

اولین هدف نابود کردن تمام ماشین های حریف می باشد. در این حالت اگر یک تیم بتواند افراد تیم مقابل را زودتر از اینکه خودشان نابود شوند از بین ببرد، برنده خواهند بود. در حالت دوم، هدف تسخیر کمپ حریف می‌باشد.

هر تیم یک پایگاه اصلی دارد که اگر برای مدتی مشخص افراد تیم حریف در آن پایگاه حضور داشته باشند، آن مکان تسخیر شده و تیم اول بازنده خواهد بود. کنترل‌های بازی ساده اما در عین حال کاربردی و حرفه‌ای هستند. با کمک کنترل پد مجازی سمت چپ می توانید ماشین خود را به اطراف حرکت دهید و با کمک نشانگر سمت راست، به سمت اهداف شلیک کنید.

همچنین می توانید نشانه شلیک خود را بزرگنمایی کنید تا شلیک‌های دقیق‌تری داشته باشید. با شلیک به بخش‌های حساس مثل موتور ماشین‌ها می توانید آسیب بیشتری به آنها برسانید و یا با شلیک به لاستیک آنها، کاری کنید که آن ماشین ها قادر به حرکت کردند نباشند. از نظر گرافیکی Crossout Mobile بسیار عالی طراحی شده و جزئیات طراحی های سه بعدی آن شبیه به عناوین کنسولی می باشد.توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 6.0 و بالاتر بازار حجم: 1 گیگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید..

.


بازنشر از : آخرین خبر