مهران محمدی امین

1402\02\31 14:25:09


بازی. My Success Story؛ روایتی از فقر تا ثروت

آخرین خبر/ My Success Story: Business Game & Life Simulator نام یک بازی در ژانر شبیه‌سازی است که توسط استودیو بازی‌سازی Rodan mobile Kft منتشر شده است. استودیو بازی سازی Rodan mobile Kft پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمرها منتشر کرده است و بازی هایی مثل Sea Merge را در کارنامه بازی سازی اش دارد.

My Success Story: Business Game & Life Simulator نام یک بازی در ژانر شبیه‌سازی است که توسط استودیو بازی‌سازی Rodan mobile Kft منتشر شده است.

استودیو بازی سازی Rodan mobile Kft پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمرها منتشر کرده است و بازی هایی مثل Sea Merge را در کارنامه بازی سازی اش دارد. My Success Story: Business Game & Life Simulator هم یکی دیگر از بازی های خوب این استودیو بازی سازی است که توانسته با ارائه یک گیم پلی مفرح و سرگرم کننده، تجربه یونیکی را برای علاقه مندان به بازی های ژانر شبیه سازی به ارمغان بیاورد. ژانر شبیه سازی یکی از متنوع ترین ژانرها در صنعت گیمینگ است.

بازی های این ژانر معمولاً سعی می کنند جنبه های مختلف دنیای واقعی را وارد بازی‌ها کنند و آن را به واقعگرایانه ترین شکل ممکن شبیه‌سازی کنند. در سال‌های اخیر بازی‌های زیادی را در این ژانر دیده‌ایم که بعضی از آنها واقعاً حیرت انگیز بودند و توانستند گیمرهای زیادی را به سمت خودشان جذب کنند. در بعضی از این بازی ها گیمرها باید یک هدف خاص را دنبال کنند و در بعضی از آنها هم هدفی وجود ندارد و گیمر می تواند آزادانه هر کاری که می خواهد در بازی انجام دهد.

اما بازی هایی که در گیم پلی خودشان رویکرد میانه ای دارند معمولاً بازی هایی هستند که برای گیمرها جذاب تر هستند و بیشتر مورد پسند قرار می گیرند. بازی هایی که در آنها گیمرها باید اهداف خاصی را دنبال کنند اما همزمان در روش رسیدن به این اهداف آزاد هستند. شاید بتوانیم SimCity را یکی از بهترین بازی های با این سبک و سیاق و در حقیقت پدر اینگونه بازی ها معرفی کنیم.

اما در حالی که SimCity با استقبال زیادی همراه بود، بازی های دیگری مثل The Sims از راه رسیدند و گوی سبقت را از بازی هایی مثل SimCity ربودند. شاید بتواند گفت این بازی ها که بازی های شبیه ساز زندگی بودند همان چیزی بود که ژانر شبیه سازی به آن احتیاج داشت.My Success Story: Business Game & Life Simulator هم یکی از بهترین بازی های موبایلی ژانر شبیه سازی و یک شبیه ساز زندگی است. این بازی توانسته با بیش از 10.000.000 دانلود موفقیتی را به دست بیاورد که کمتر بازی موبایلی قادر به انجام آن است.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آموزش مجازی هنر

آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی - آموزش مجازی هنر - نقاشی - هنری

در این بازی که طراحی هنری آن استایل کارتونی و انیمیشنی دارد، شما در نقش یک فردی قرار می گیرید که از صفر شروع می کند و خودش را به بالاترین قله های موفقیت می رساند. زیبایی این بازی در جزئیات آن نهفته است. منوی بازی شامل چندین بخش است که تقریباً به تمام جنبه های زندگی یک فرد می پردازد.

در ابتدا شما باید با پول کمی که در جیبتان دارید یک اتاق اجاره کنید تا جایی برای زندگی کردن داشته باشید. سپس باید برای خودتان لباس تهیه کنید و کاری برای خودتان دست و پا کنید تا بتوانید از پس خرج و مخارج ماهیانه زندگی تان بربیاید. بعدها که کمی پول پس انداز کردید، می توانید سراغ آموزش های مختلف مثل رانندگی بروید و سعی کنید بازه کار هایی که می توانید انجام دهید را افزایش دهید.

به طور مثال، با یاد گرفتن رانندگی می توانید مامور تحویل پیتزا شوید و دو شغل داشته باشید و درآمدتان را افزایش دهید. با افزایش درآمدتان می توانید کم کم سرمایه گذاری هم انجام دهید و مثلاً وارد بازارهای مالی شوید و سهام خرید و فروش کنید و یا به کازینو بروید و سعی کنید با شرط بستن پول های تان را چند برابر کنید. اما خیلی باید مراقب اینگونه کارها باشید، چراکه سرمایه گذاری همیشه ریسک هایی هم دارد و ممکن است نه تنها پولی به دست نیاورید بلکه پول هایتان را هم از دست بدهید.

اما اگر سرمایه گذاری های شما جواب بدهند پول‌های زیادی به‌دست خواهید آورد و پولدار و ثروتمند می‌شوید. وقتی هم که پولدار و ثروتمند شدید می توانید خانه های بزرگتر، ماشین، و کارهای بهتر داشته باشید و حتی با دختر مورد علاقه‌تان ازدواج کنید و تشکیل خانواده بدهید. هیچ محدودیتی در این بازی وجود ندارد و می‌توانید تا هر جایی که می‌توانید پیشرفت کنید و هر چیزی که تصورش را می کنید به دست بیاورید.توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

بازار نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 86 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر