مهران محمدی امین

دیجیاتو/ ظاهراً نسخه پایدار رابط کاربری One UI 6. 0 مبتنی بر اندروید 14 سامسونگ، از ماه اکتبر سال جاری میلادی منتشر می‌شود.

1402\03\17 13:46:11


تاریخ انتشار اندروید 14 و One UI 6.0 برای گوشی‌های سامسونگ لو رفت

دیجیاتو/ ظاهراً نسخه پایدار رابط کاربری One UI 6. 0 مبتنی بر اندروید 14 سامسونگ، از ماه اکتبر سال جاری میلادی منتشر می‌شود.

دیجیاتو/ ظاهراً نسخه پایدار رابط کاربری One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 سامسونگ، از ماه اکتبر سال جاری میلادی منتشر می‌شود.گوگل چند وقت پیش از اندروید 14 رونمایی کرد و تا به امروز سه نسخه بتا از آن منتشر کرده است.

برخی شرکت‌ها شروع به انتشار نسخه بتای این سیستم‌عامل برای محصولاتشان کرده‌اند و حالا تاریخ انتشار اندروید 14 به‌همراه رابط کاربری One UI 6.0 برای گوشی‌های سامسونگ برملا شده است.طبق شایعه‌ای جدید، سامسونگ ماه آینده میلادی نسخه بتای اندروید 14 با رابط کاربری One UI 6.0 را برای محصولاتش منتشر می‌کند. درحقیقت در اواسط ماه ژوئیه شاهد انتشار این به‌روزرسانی خواهیم بود؛ کمی پیش از انتشار نسخه پایدار این سیستم‌عامل توسط گوگل. بازار تاریخ احتمالی انتشار اندروید 14 و One UI 6.0 برای گوشی‌های سامسونگبا توجه به اینکه سامسونگ در گذشته هم چندین روز پیش از انتشار نسخه پایدار اندرویدهای جدید، دست به انتشار نسخه بتای آن‌ها زده بود، شایعه اخیر می‌تواند صحت داشته باشد.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .

البته شایعه اخیر تنها به نسخه بتا اشاره ندارد.این شایعه می‌گوید بتای اندروید 14 و One UI 6.0 ابتدا برای سری گلکسی S23 از راه می‌رسد و درنهایت نسخه پایدار این به‌روزرسانی هم در ماه اکتبر منتشر می‌شود. این آپدیت هم ابتدا در اختیار کاربران سری گلکسی S23، گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 قرار می‌گیرد.اگرچه شاید در نگاه اول تصور کنید سامسونگ خیلی دیرتر از سایر برندها دست به انتشار نسخه‌های بتا می‌زند، اما معمولاً آپدیت‌های آن پایداری بالاتری نسبت به رقبا دارد. علاوه‌براین، تعداد بالایی از گوشی‌های سامسونگ جدیدترین نسخه‌های اندروید و رابط کاربری OneUI را دریافت می‌کنند.علاوه بر تعداد بالای دستگاه‌ها، سامسونگ معمولاً پس از شروع انتشار آپدیت، آن را با سرعت بالایی در اختیار کاربران قرار می‌دهد..

.


بازنشر از : آخرین خبر