مهران محمدی امین

زومیت/ شما می‌توانید برای تایپ در محیط سیستم‌عامل هدست اپل ویژن پرو، از کیبورد فیزیکی یا صفحه کلید مجازی استفاده کنید.  اپل پس‌از معرفی هدست واقعیت ترکیبی ویژن

1402\03\17 20:05:06


تایپ کردن با هدست ویژن پرو اپل چگونه است؟

زومیت/ شما می‌توانید برای تایپ در محیط سیستم‌عامل هدست اپل ویژن پرو، از کیبورد فیزیکی یا صفحه کلید مجازی استفاده کنید.  اپل پس‌از معرفی هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو در WWDC ۲۰۲۳، جزئیاتی بیشتری درمورد سیستم‌عامل این دستگاه موسوم‌به visionOS ارائه داد.

زومیت/ شما می‌توانید برای تایپ در محیط سیستم‌عامل هدست اپل ویژن پرو، از کیبورد فیزیکی یا صفحه کلید مجازی استفاده کنید. اپل پس‌از معرفی هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو در WWDC ۲۰۲۳، جزئیاتی بیشتری درمورد سیستم‌عامل این دستگاه موسوم‌به visionOS ارائه داد.

غول فناوری اهل کوپرتینو، دو روش برای تعامل با ویژن پرو به‌نمایش گذاشت؛ صفحه‌کلید مجازی و استفاده از کیبورد فیزیکی بلوتوثی.ورودی متن، یکی از رایج‌ترین سؤالات درمورد ویژن پرو است. اپل در رویداد WWDC امسال، به دو روش برای وارد کردن متن در محیط سیستم‌عامل هدست واقعیت ترکیبی خود اشاره کرد. بازار  شما می‌توانید با کیبورد مجازی ویژن پرو، متن موردنظرتان را به‌لطف فناوری ردیابی حرکات دست و انگشت، وارد کنید.

اپل می‌گوید صفحه کلید مجازی به‌نحوی طراحی شده تا هنگام تایپ، به کاربران کمک کند. این روش همچنین با جلوه‌های صوتی فراگیر، بازخورد ارائه می‌دهد که درواقع جای خالی بازخورد لمسی را پُر می‌کند.همان‌طور که 9to5Mac اشاره می‌کند، با نزدیک شدن انگشت کاربر به کلیدهای کیبورد مجازی ویژن پرو، روشنایی سطح آن کلیدها افزایش می‌یابد تا از تایپ صحیح حروف اطمینان حاصل شود. هنگام تماس انگشت با دکمه‌های مجازی این کیبورد، تغییر حالت آن بسیار سریع است و با جلوه‌ی صوتی فراگیر مطابقت دارد تا احساسی شبیه تایپ واقعی به کاربر القا شود. البته اپل در رویداد معرفی ویژن پرو، به این نکته تأکید کرد که نگه‌داشتن دست‌ها روی هوا برای تایپ با کیبورد مجازی به‌مدت طولانی، بسیار خسته‌کننده خواهد بود و به‌همین دلیل می‌توان از صفحه‌کلیدهای فیزیکی نیز استفاده کرد..

.


بازنشر از : آخرین خبر