مهران محمدی امین

ترنجی/ قرار است گلکسی واچ ۶ در ماه آینده میلادی معرفی شود. پیش از رونمایی اما جزئیات این سری از ساعت های هوشمند سامسونگ، بار ها و بار ها به بیرون درز کرده است.

1402\03\17 20:05:06


توان شارژ بی سیم گلکسی واچ ۶ سامسونگ مشابه نسل قبل خواهد بود

ترنجی/ قرار است گلکسی واچ ۶ در ماه آینده میلادی معرفی شود. پیش از رونمایی اما جزئیات این سری از ساعت های هوشمند سامسونگ، بار ها و بار ها به بیرون درز کرده است.

ترنجی/ قرار است گلکسی واچ ۶ در ماه آینده میلادی معرفی شود.

پیش از رونمایی اما جزئیات این سری از ساعت های هوشمند سامسونگ، بار ها و بار ها به بیرون درز کرده است. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، اگرچه سری گلکسی واچ ۶ یک ارتقا بزرگ نسبت به نسل قبل محسوب می‌شود، اما توان شارژ بی سیم این سری مشابه سری Galaxy Watch 5 خواهد بود.گلکسی واچ ۶ از شارژ بی سیم ۱۰ واتی پشتیبانی می‌کنددو روز پیش، در گزارشی برای شما نوشتیم که گلکسی واچ ۶ موفق به دریافت گواهینامه FCC شده است. این گواهی، برخی از نکات کلیدی (مانند شماره مدل) این سری از ساعت های هوشمند آینده سامسونگ را نشان می‌داد.

شماره مدل SM-R930 و SM-R940 مربوط به دو سایز Galaxy Watch 6 خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که شماره مدل SM-R935 و SM-R945 مربوط به دو سایز متفاوت ساعت Galaxy Watch 6 Classic باشند.می‌دانیم که این سری از ساعت های هوشمند آینده سامسونگ از NFC، وای فای و بلوتوث ۵.۳ پشتیبانی خواهند کرد. همچنین مشخص شد که توان شارژ بی سیم سری گلکسی واچ ۶ معادل ۱۰ وات خواهد بود.

تبلیغات
چاه ارت - اعلام حریق
چاه ارت - اعلام حریق

کالای برق لِنا - LENA با سابقه ای درخشان در صنعت برق کشور و در زمینه ی تامین کالای برق,اجرای پروژه های الکتریکال و هوشمند سازی برق ساختمان فعالیت میکند.

همان طور که وب سایت SamMobile در آخرین گزارش خود اشاره می‌کند، این همان سرعت شارژ به کار گرفته شده در سری Galaxy Watch 5 است. البته Galaxy Watch 4 از شارژ بی سیم ۵ واتی پشتیبانی می کردند. و توان واچ ۶ سامسونگ، دو برابر بیشتر از دو نسل گذشته است.

بازار قرار است گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک در کنار گوشی های هوشمند تاشو گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ رونمایی شوند. انتظار می‌رود که «قاب چرخان» به Galaxy Watch 6 Classic بازگردد. این سری از ساعت های هوشمند آینده سامسونگ، از تراشه Exynos W980 برخوردار خواهند بود.با توجه به مشخصات و ویژگی‌ های فاش شده ساعت های هوشمند سری Galaxy Watch 6 سامسونگ، نظر شما درباره آن ها چیست؟.

.


بازنشر از : آخرین خبر