مهران محمدی امین

1402\02\31 20:26:36


دو تریلر جدید Street Fighter 6 به نمایش کمبوهای Blanka و Dhalsim اختصاص دارند

گیم فا/ شرکت کپکام (Capcom) دو تریلر جدید از شخصیت‌های بازی Street Fighter 6 منتشر کرد که به نمایش کمبوها و سبک مبارزه Blanka و Dhalsim اختصاص دارند.   بتای عمومی بازی Street Fighter 6 همچنان ادامه دارد و به بازیکنان اجازه می‌دهد در بخش Battle Hub با شخصیت‌هایی مانند Luke ،Jamie ،Guile ،Ryu و Kimberly به صورت آنلاین به رقابت بپردازند.

گیم فا/ شرکت کپکام (Capcom) دو تریلر جدید از شخصیت‌های بازی Street Fighter 6 منتشر کرد که به نمایش کمبوها و سبک مبارزه Blanka و Dhalsim اختصاص دارند.  بتای عمومی بازی Street Fighter 6 همچنان ادامه دارد و به بازیکنان اجازه می‌دهد در بخش Battle Hub با شخصیت‌هایی مانند Luke ،Jamie ،Guile ،Ryu و Kimberly به صورت آنلاین به رقابت بپردازند.

با این حال، دو شخصیتی که حضور آن‌ها در بازی تایید شده است اما در این تست بتا در دسترس قرار ندارند، Blanka و Dhalsim هستند. این دو شخصیت در فهرست قهرمانان بازی Street Fighter 6 در زمان عرضه حضور دارند و حال شرکت کپکام با انتشار دو تریلر، سبک مبارزه و کمبوهای هرکدام را به نمایش گذاشته است.با توجه به اینکه Blanka و Dhalsim در نسخه‌های قبلی Street Fighter حضور داشته‌اند، طرفداران سری به خوبی با سبک مبارزه هر کدام آشنایی دارند. طبق تریلرها، Blanka دارای برخی توانایی‌های حرکتی و شارژی از جمله Rolling Attack است که با استفاده از آن‌ها می‌تواند حریفان خود را گیج کند و گارد آن‌ها را دور بزند.

همچنین Dhalsim می‌تواند با انعطاف بدنی و برد طولانی حملات خود، رقیبان را غافلگیر کند. او مهارت‌های ویژه‌ای در ضربات هوایی دارد و می‌تواند خود را با تلپورت به نزدیکی حریف برساند.توضیح ویدیوبازی Street Fighter 6 قرار است در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ (۲ ژوئن ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. بازیکنانی که تمایل به تجربه تست بتای عمومی این عنوان دارند، تنها امروز را برای دریافت آن فرصت خواهند داشت.توضیح ویدیو.

.


بازنشر از : آخرین خبر