مهران محمدی امین

ترنجی/ مدت زیادی از رونمایی گلکسی A24 سامسونگ با تراشه Helio G99 و دوربین 50 مگاپیکسلی OIS نمی‌گذرد. سامسونگ Galaxy A14 تا اندروید ۱۷ رسما آپدیت خواهد شد که می‌تواند آن

1402\03\17 13:46:10


عمر باتری گلکسی A24 سامسونگ مشخص شد

ترنجی/ مدت زیادی از رونمایی گلکسی A24 سامسونگ با تراشه Helio G99 و دوربین 50 مگاپیکسلی OIS نمی‌گذرد. سامسونگ Galaxy A14 تا اندروید ۱۷ رسما آپدیت خواهد شد که می‌تواند آن را تبدیل به یک دستگاه اقتصادی مناسب کند.

ترنجی/ مدت زیادی از رونمایی گلکسی A24 سامسونگ با تراشه Helio G99 و دوربین 50 مگاپیکسلی OIS نمی‌گذرد.

سامسونگ Galaxy A14 تا اندروید ۱۷ رسما آپدیت خواهد شد که می‌تواند آن را تبدیل به یک دستگاه اقتصادی مناسب کند. عمر باتری نیز در این دسته دستگاه‌ها اهمیت دارد. خبر خوب اینکه به تازگی عمر باتری گلکسی A24 سامسونگ مشخص شده و بهتر از عمر باتری گلکسی A23 است.گلکسی A24 4G از یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی تغذیه می‌کند.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .

چنین حجم باتری در محصولات سامسونگ و دیگر برندهای اندرویدی تقریبا به یک استاندارد تبدیل شده است.مقایسه عمر باتری گلکسی A24 با رقباگلکسی A24 4G امتیاز کلی ۱۴۱ ساعت را کسب کرد که نسبت به رقبا واقعا جذاب است. بیش از ۲۰ ساعت پخش ویدیو، حدود همین میزان وبگردی و ۴۶ ساعت مدت زمان مکالمه از عملکرد قابل توجه تراشه ۶ نانومتری مدیاتک و بهینه سازی سامسونگ حکایت دارد. بازار سرعت شارژ باتری گلکسی A24 چطور است؟سامسونگ گلکسی A24 4G از شارژ سریع تا 25 وات پشتیبانی می کند، اما این گوشی بدون شارژر عرضه می شود.با استفاده از شارژر ۲۵ وات سامسونگ در مدت ۱۵ دقیقه به ۲۵ درصد و در ۳۰ دقیقه تا ۴۶ درصد شارژ می‌شود.

این نسبت به گلکسی A23 معمولی بهتر و نسبت به A23 5G کندتر است. شارژ کامل تقریبا یک ساعت و نیم زمان نیاز دارد.نظر شما درباره عملکرد باتری Galaxy A24 چیست؟. .


بازنشر از : آخرین خبر