مهران محمدی امین

1402\02\31 14:25:12


Mortal Kombat 1 بیشتر از هر Mortal Kombat دیگری در دست توسعه بوده است

گیم فا/ خالق سری Mortal Kombat یعنی اد بون (Ed Boon) گفته که بازی بعدی این سری یعنی Mortal Kombat 1 قرار است آغاز جدیدی برای این سری باشد و شخصیت‌های قدیمی از نو معرفی خواهند شد. بازی Mortal Kombat 1 رسما معرفی شد و توانست سر و صدای زیادی را با تریلر رونمایی خود به پا کند.

گیم فا/ خالق سری Mortal Kombat یعنی اد بون (Ed Boon) گفته که بازی بعدی این سری یعنی Mortal Kombat 1 قرار است آغاز جدیدی برای این سری باشد و شخصیت‌های قدیمی از نو معرفی خواهند شد.بازی Mortal Kombat 1 رسما معرفی شد و توانست سر و صدای زیادی را با تریلر رونمایی خود به پا کند.

در این تریلر شاهد بازگشت شخصیت‌های قدیمی این فرنچایز از جمله Sub-Zero ،Liu Kang ،Scorpion ،Kitana ،Kung Lao و Shang Tsung بودیم. البته با توجه به اینکه این بازی در جهانی نو پس از اتفاقات Mortal Kombat 11 جریان دارد، این سوال پیش می‌آید که Mortal Kombat 1 تا چه حد به بازی‌های قبلی سری ارتباط دارد.در جریان یک استریم Kommunity Chat روی Twitch، خالق سری یعنی اد بون در مورد اینکه چرا بازی نام Mortal Kombat 1 را دارد صحبت کرد و گفت که این بازی در واقع آغازی جدید برای یک جهان بوده و داستان Mortal Kombat 11 را ادامه نمی‌دهد.هم‌چنین شخصیت‌ها نقش کاملا متفاوتی در این جهان جدید خواهند داشت: «این Mortal Kombat 1 است. یک شروع کاملا جدید برای سری.

شما قرار است شاهد معرفی دوباره شخصیت‌ها با نقش‌ها و روابط جدید با یکدیگر باشید. این دلیل اصلی برای انتخاب نام Mortal Kombat 1 برای بازی است.»هم‌چنین باید اشاره کرد که Liu Kang روی کاور بازی قرار گرفته است. Scorpion به تنهایی روی کاور دو بازی قبلی قرار گرفته بود و در Mortal Kombat 9 هم شاهد اشتراک این کاور توسط Scorpion و Sub-Zero بودیم.اد بون در این مورد هم صحبت کرد: «Scorpion و Sub-Zero همیشه به نوعی نمادهای سری Mortal Kombat بوده‌اند.

با این حال این جهانی است که توسط Liu Kang خلق شده و ما می‌خواستیم که واقعا چیزها را تغییر دهیم. ترکیب رنگ‌ها در کاور ما بسیار متفاوت است. این اولین باری است که ما او را واقعا در مرکز توجه قرار داده‌ایم.

بار دیگر باید بگویم که این یک Mortal Kombat کاملا جدید است و به نظرم قرار دادن Liu Kang روی کاور نشان می‌دهد که با ادامه بازی‌های قبلی طرف نیستیم.» بازار بون هم‌چنین گفت که اطلاعات زیادی در مورد بازی به زودی منتشر خواهد شد و شاهد مشخص شدن مکانیک‌ها، حالت‌های بازی و نگاهی مختصر به داستان خواهیم بود: «ما بیشتر از هر Mortal Kombat دیگری روی این بازی کار کرده‌ایم و این مهم خودش را نشان خواهد داد. شما از دیدن چیزهای جدیدی که نمی‌توانیم برای نشان دادنشان صبر کنیم هیجان‌زده خواهید شد.»گفتنی است که بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ (۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و PC عرضه خواهد شد. خریداران نسخه Premium و Kollector به این بازی پنج روز زودتر دسترسی خواهند داشت..

.


بازنشر از : آخرین خبر