خبرهای مرتبط با حجاب

خبرهای اخیر از حجاب

سرمایه‌گذاری ۷۵ هزار میلیاردی صنایع اصفهان برای انتقال آب دریا

اصفهان- مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: رقم سرمایه‌گذاری در فاز اول پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان ۲۵ هزار میلیارد تومان و در فاز دوم برای تجهیزات ۵۰ هزار میلیارد تومان است.
بیشتر از این خبر

آخرین خبر از اختصاص سهام عدالت به جاماندگان

فارس/ رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: معاون حقوقی ریاست جمهوری، وزارت صمت و وزارت نفت با اختصاص سهام مس، فولاد و فارس برای جاماندگان مخالفت کردند. حسین قربان زاده در مورد آخرین خبر از اختصاص سهام عدالت به جاماندگان سه دهک کم درآمدی جامعه، گفت: بعد از مخالفت معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزارت نفت و وزارت صمت برای اختصاص سهام دولت در سه شرکت پتروشیمی خلیج فارس، ملی مس وفولاد مبارکه، خبر جدیدی نیست.
بیشتر از این خبر

ابراهیم رئیسی: اجرای سیاست‌های «حجاب» توسط «وزارت کشور» خطاست!

ابراهیم رئیسی: اجرای سیاست‌های «حجاب» توسط «وزارت کشور» خطاست! دولتمرور نظرات ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، حاکی از وعده او برای واگذاری مسئله حجاب از «وزارت کشور» به «وزارت ارشاد» است. رئیسی معتقد بود اجرای سیاست‌ های حجاب توسط وزارت کشور خطاست.
بیشتر از این خبر

با بی‌حجابی برخورد قاطعانه نکنیم به سمت برهنگی می‌روند . با رفتارهای منفعلانه شاهد رفتارهای زننده دیگری هم خواهیم بود

با بی‌حجابی برخورد قاطعانه نکنیم به سمت برهنگی می‌روند / با رفتارهای منفعلانه شاهد رفتارهای زننده دیگری هم خواهیم بود مجلسفارس نوشت:نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ساختارشکنی‌ها در حوزه حجاب برخورد قاطع صورت گیرد وگرنه با رفتارهای منفعلانه، شاهد رفتارهای زننده و ساختارشکنانه دیگری نیز خواهیم بود.
بیشتر از این خبر

تاکید نماینده تبریز بر تلاش غربگرایان بر بی حجابی زمان پهلوی . ما نمی توانیم جامعه ایرانی را به حال خود رها کنیم!

تاکید نماینده تبریز بر تلاش غربگرایان بر بی حجابی زمان پهلوی / ما نمی توانیم جامعه ایرانی را به حال خود رها کنیم! مجلسفارس نوشت:نماینده تبریز در مجلس با بیان اینکه مجلس حتما باید به موضوع حجاب ورود کند، گفت: اگر چه اولویت نمایندگان مسئله اقتصاد است اما در حوزه فرهنگ منفعل نمی‌شویم.
بیشتر از این خبر

واکنش شریعتمداری به بیانیه وزارت کشور درباره حجاب: قابل تقدیر است اما دیرهنگام و دوپهلو به نظر می‌رسد!

فارس/ بی گمان کشف حجاب از سوی بسیاری از خانم های کشف حجاب کننده ناشی از ناآگاهی و فریب خوردگی آنهاست ولی این پدیده در مجموع یک حرکت امنیتی است که عبور از خاکریز عفاف را نشانه رفته است. حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در پاسخ به فارس که نظر او را درباره بیانیه اخیر وزارت کشور پرسیده بود، گفت: بیانیه وزارت محترم کشور اولاً بسیار دیرهنگام صادر شده است و در حالی که چند ماهی از پدیده پلشت کشف حجاب می گذرد، سئوال این است که تاخیر مورد اشاره چه دلیل قابل قبولی داشته است؟! ثانیاً درباره برخورد با بی حجابی و مقابله با کشف حجاب کنندگان، از صراحت لازم برخوردار نیست و با عرض پوزش، «دوپهلو» به نظر می رسد و دیگر آن که تاکید بیانیه بر درخواست از مراجع دینی، فرهنگی و اجتماعی برای تبیین حجاب اگرچه درخواست بجایی است ولی روشنگری و تبیین نباید مانع برخورد با کشف حجاب کنندگان باشد.

1402\01\11 11:37:22